Koncert Mescalero. 10 lat na scenie

Wrocławska grupa Mescalero zaprasza na koncert z okazji 10-lecia swojej działalności. Zespół wydał w 2019 roku płytę długogrającą „Facetów coraz mniej”, która spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem. Promocja tego wydawnictwa zbiega się w czasie z rocznicowym koncertem, który podsumuje 10 lat muzycznej aktywności, co oznacza, że podczas występu zabrzmią najlepsze utwory z płyty. Nie zbraknie więc takich przebojów, jak: Jestem zardzewiałyNie pytaj czy Żądza. Gościem koncertu będzie poznańska grupa Heavyweight.

Mescalero o sobie:

„10 lat minęło, od kiedy wepchnęliśmy nogę w uchylone drzwi szołbiznesu, prowadzące do sławy i pieniędzy. Sława i pieniądze jeszcze przed nami, co oznacza, że nadal mamy cel, do którego możemy dążyć. Udało nam się przez te 10 lat zagrać mnóstwo koncertów, udało nam się nagrać płytę długogrającą i, co najważniejsze, udało nam się przekonać wiele osób do naszej muzyki. Dla tych, którzy towarzyszyli nam przez te wszystkie lata, ale i dla tych, którzy zechcą dołączyć do nas dopiero teraz, zagramy rocznicowy koncert, na który gorąco zapraszamy”.

Heavyweight o sobie:

„Jako muzycy zdobywaliśmy doświadczenie w różnych składach, tak w studio, jak i na największych i najbardziej prestiżowych scenach w kraju (niektórzy z nas wystąpili również na Przystanku Woodstock, i to kilkakrotnie). Najważniejsze w naszej muzyce są dla nas trzy elementy: solidna sekcja rytmiczna, melodia, energia i różnorodność naszych kawałków. No dobra, to cztery elementy. Nie twierdzimy, że naszą cechą jest konsekwencja… Jako zespół mamy za sobą udział w wielu festiwalach i przeglądach (często z wyróżnieniami), a także niezliczoną liczbę koncertów w całym kraju – tak autorskich, jaki i supportów dla gwiazd, m.in. Hey, Kult, Piersi, TSA, IRA, Feel…  Dyskografia Heavyweight to aktualnie dwie autorskie płyty: Czarny Punkt (2003) oraz Niespokojne Otoczenie (2008)”.

Bilety: 20-30 zł

Uwaga! Promocja dla studentów! Każdy zakupiony bilet to podwójna wejściówka i upoważnia do wprowadzenia dodatkowej jednej osoby ( wystarczy na bramce pokazać legitymację).

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera