Koncert: Koko Die + runforrest

Czasoprzestrzeń zaprasza na klimatyczny i nastrojowy koncert, podczas którego wystąpi dwóch młodych i obiecujących artystów: Koko Die i runforrest.

Koko Die

To solowy projekt Konrada Nikla – multiinstrumentalisty i wokalisty, na co dzień występującego w zespole Clock Machine. Jego muzyka to nostalgiczna, osobista podróż w zamazane wspomnienia.

Wspomnienia ludzi, miejsc, zdarzeń, miłości. Słychać w niej wpływy muzyki elektronicznej, R&B, czy soulu. Artysta ma na koncie ciepło przyjętą EP-kę „Distant Light” oraz dwa nowe single “Wino w krew” i “Rejsy”, które są zapowiedzią debiutanckiej płyty.

runforrest

To polski muzyk, multiinstrumentalista, wokalista i songwriter młodego pokolenia. W trakcie swojej krótkiej kariery wydał dwie EPki: Runforrest (debiutancki album, 2017) oraz Romance (lipiec 2019). Cechuje go niezwykła wszechstronność; od solowych, intymnych występów z akompaniamentem gitary akustycznej, przez elektryczne koncerty z udziałem looperów, aż po sety łączące brzmienie gitary elektrycznej z elektronicznymi beatami.

Taka elastyczność pozwoliła mu na występy w nietypowych miejscach – od klasztoru Dominikanów w Lublinie, przez starą cerkiew w Bieszczadach, środek górskiej polany o wschodzie słońca, aż po sceny największych klubów i festiwali w Polsce.

Wystąpił między innymi na OFF Festival w Katowicach, Męskim Graniu w Krakowie, Enea Spring Break w Poznaniu, Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie, festiwalu Tchnienia w Bieszczadach. Artysta zdążył już zapracować na miano jednego z najciekawszych polskich debiutów, z roku na rok coraz skuteczniej pokonując kolejne szczeble na drabinie kariery. Jego koncerty to emocjonalne doświadczenia, które zostają w pamięci na zawsze.

Bilety: I pula 25 zł / II Pula 30 zł

Więcej informacji w wydarzeniu na facebooku.