Koncert: Frankenstein Children, Koko Die, Motorboats

W Czasoprzestrzeni zagrają: Frankenstein Children, Koko Die i Motorboats.


Frankenstein Children pochodzą z niewielkich miejscowości z widokówką lasów i gór. Mieszkają i tworzą we Wrocławiu. Od najmłodszych lat każdą wolną chwilę spędzają razem. Muzyka zawsze była w to wpleciona.

W 2013 nagrali swoją pierwszą EPkę. Trzy lata później wydali swój pierwszy longplay “I’m Here Somewhere” zarejestrowanym w Folktronika Studio.

12 kwietnia 2019 roku ukazał się drugi album pt. „Patience”, nagrany z producentem Marcinem Paterem (Clock Machine, Gypsy and the Acid Queen, So Flow), którego znaczną część nagrali w drewnianym domku w Bieszczadach.

Inspiracje aurą przyrody i samotności przyczyniły się do diametralnej zmiany brzmienia zespołu. Pojawiają się teksty w języku polskim, elektronika, dużo więcej melodii, spokoju oraz dźwięków natury.

„Patience” spotkało się z pozytywnym odbiorem i recenzjami, a promujący wydawnictwo singiel “Oddech” został uznany przez portal Polska Płyta / Polska Muzyka za jedną z najciekawszych piosenek pierwszej połowy 2019 roku. Po wiosenno-letniej promującej trasie koncertowej, w fazie produkcji jest materiał na kolejną płytę, która, po raz kolejny, będzie podróżą w świeże, nieznane i zaskakujące brzmienia.

Skład zespołu:

  • Szymon Paczkowski – wokal, bas
  • Wojtek Opioła – gitara, wokal
  • Radek Baranowski – syntezatory, gitara, wokal
  • Daniel Moskal – perkusja, sample, wokal

Koko Die to solowy projekt Konrada Nikla – multiinstrumentalisty i wokalisty, na co dzień występującego w zespole Clock Machine. Jego muzyka to nostalgiczna, osobista podróż we wspomnienia. Wspomnienia ludzi, miejsc, zdarzeń, miłości. Słychać w niej wpływy muzyki shoegaze, R&B, czy soulu.

Muzyk pracuje nad nową solową płytą, która będzie rewolucją w twórczości artysty i przyniesie zupełnie nowy dźwiękowy krajobraz.

Płytę promuje singiel „Wino w krew”.


Motorboats to singer-songwriter z Wrocławia. Starając się nie zamykać w ramach żadnego gatunku tworzy muzykę w swoim zaciszu domowym. Na koncertach możecie zobaczyć go w towarzystwie zespołu w składzie:

  • Michał Wawrzyniak – perkusja,
  • Bartek Malung – bas
Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera