Koncert: Ciabatta i Moongoat

 

Centrum Czasoprzestrzeń i Klub Łącznik zapraszają na koncert poznańskiego zespołu Ciabatta, promującego swój najnowszy album „W mroku”. Zagra również wrocławski Moongooat!

Ciabatta
Muzyczny przysmak z Poznania.Posłuchajcie, zobaczcie i rozsmakujcie się w Ciabatcie! „W mroku”, to pełna melodii i przestrzeni kontynuacja historii opowiedzianej przez zespół na poprzedniej płycie „Wróć, zanim się ściemni”: „Zostawiamy za sobą świat wspomnień, wszystko to, co beztroskie i nieco naiwne. Nadeszła już noc i zrobiło się ciemno, a nieprzyjemny mrok powoli chce i nas zagarnąć.

Nie pozwolimy na to! Chcemy być jasnym punktem, lampą, latarnią, gwiazdą dla innych i ratować każdego przed nadchodzącą ciemnością. Wiemy jednak, że czasem sami będziemy potrzebować kogoś, kto rozświetli drogę i rozbłyśnie tuż obok nas w mroku nocy. Może to będziesz właśnie Ty?”.

Moongoat
Wrocławski zespół alternatywnorockowy z wyraźnymi wpływami dream popu, indie, trip hopu i funku. Ich muzyka cechuje się wyrazistym, często tanecznym rytmem zatopionym w psychodelicznych, rozmytych dźwiękach gitary i dwóch charakterystycznych, uzupełniających się wokalach wspieranych przez syntezatorowe brzmienia.

Więcej informacji w wydarzeniu

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera