Jazzowa Czasoprzestrzeń: Łukasz Rogacki Quintet

Na niebieskim tle zdjęcie trębacza grającego na trąbce. Logotypy organizatorów. Napisy: Uwaga nowy termin. Jazzowa Czasoprzestrzeń. Łukasz Rogacki Quintet. Łukasz Rogacki - trąbka, flugelhorn. Martyna Bieszczad - saksofon altowy, Jakub Jugo - perkusja, Bartosz Matyasik - gitara basowa, Łukasz Ciesiołkiewicz - wibrafon. Klub Łącznik / Czasoprzestrzeń, 11 czerwca 2022, 19:00.

Zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu Jazzowa Czasoprzestrzeń w której zagra Łukasz Rogacki Quinet. Muzyka zespołu to połączenie jazzowego feelingu i improwizacji z elementami R&B oraz hip-hopowego groove’u. Repertuar zespołu nie ogranicza się wyłącznie do standardów jazzowych, można w nim usłyszeć twórczość Marquisa Hilla, Joe Dysona czy Mathiasa Eicka. Autorskie kompozycje członków zespołu jak i ich lidera charakteryzuje nowoczesne podejście do formy, akustyczne brzmienie oraz pełne ekspresji improwizacje.

Zespół zagra w składzie:
Łukasz Rogacki – trąbka, flugelhorn
Martyna Bieszczad – saksofon altowy
Łukasz Ciesiołkiewicz – wibrafon
Bartosz Matyasik – gitara basowa
Jakub Jugo – perkusja

Wstęp na koncert jest bezpłatny, natomiast przed i po koncercie będzie prowadzona zbiórka, która pomoże sfinansować kolejne wydarzenia w ramach Cyklu i wspierać młodych i uzdolnionych wrocławskich twórców. Bardzo liczymy na Wasze wsparcie.

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera