Jam Session w sezonie jesiennym 2023

Terminy:

08.09.2023

14.10.2023

11.11.2023

08.12.2023

Jam session w Łączniku to cykliczna impreza, która odbywa się w Klubie Łącznik na terenie Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych Czasoprzestrzeń we Wrocławiu. Mniej więcej raz w miesiącu spotykamy się by poimprowizować – nie ograniczamy się stylistycznie i nie gramy coverów! Dużo już coverowego grania w naszym mieście, więc próbujemy stawiać tylko na autorskość. Mamy scenę 7×4,5 m, dobre nagłośnienie i oświetlenie – robimy wszystko co możemy by jam session przebiegało w komfortowych warunkach, więc zapewniamy również odsłuchy i opiekę realizatorów. Jest też backline – mikrofony na statywach, dwa wzmaki gitarowe, perkusja i staramy się też wystawiać piec basowy.
——————————
Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych Czasoprzestrzeń, współfinansowanym przez Gminę Miasta Wrocław
Czasoprzestrzeń jest miejscem dostępnym dla osób ze szczególnymi potrzebami. Wszystkich, którzy chcą otrzymać nasze dodatkowe wsparcie, bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza na co najmniej 5 dni przed wydarzeniem lub skontaktowanie się z nami pod adresem mailowym [email protected].
Link do formularza: https://forms.gle/sZMnMZMhJTJBDEyW7

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera