Heavymetalowy Dzień Kobiet Vol. 2 | Panzerhund, Miecz, Rakester

Plakat wydarzenia. Na czarnym tle czerwony goździk na tle białego kółka. Logotypy organizatorów. Napisy: Heavymetalowy dzień kobiet vol. 2. 5.03.2022, 19.30. Klub Łącznik, Czasoprzestrzeń. Na dole flaga Ukrainy i napis Pomoc dla Ukrainy. Zebrane przy wejściu cegiełki zostaną przeznaczone na pomoc humanitarną.

Wszystkie Panie na koncert heavy metalowy serdecznie proszone. Proszą je 3 zespoły: Miecz, Rakester i Panzerhund. Będzie grane, śpiewane i znając życie – głośno i krzywo (bar dostępny).

Zespół pieśni i tańca Panzerhund może będzie miał możność pochwalenia się na tym wydarzeniu nową pytą… znaczy płytą. Jeśli tłocznia zdąży ze wszystkimi pięcioma egzemplarzami. Oraz… niespodzianką w składzie!

Tak się złożyło, że ostatni koncert z okazji Dnia Kobiet w klubie Łącznik odbył się tuż przed rozpoczęciem Narodowego Zamknięcia Wszystkiego im. św. Kowidjusza. W tamtym pamiętnym wydarzeniu uczestniczył również znakomity zespół Mjecz, dzięki któremu taki gorąc bił ze sceny, że aż rury pękały!

Dołączy do nas również zespół Rakester, któremu można starczej energii i młodzieńczej dojrzałości pozazdrościć.

Złączmy się więc, mili Państwo, w tymże wykwintnym wydarzeniu i zgodnie z tradycją zapowiedzmy kolejne zamknięcie wszystkiego.


Zapraszamy Panie
Zapraszamy Panów
Na szampańską zabawę i bombową rozrywkę!
A! Najważniejsze! Wjazd: FREE, nie tylko dla Pań!

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera