Good girls go bad – dzień singla z Burleską

„Good girls go bad” to krótki, acz nader przyjemny wieczór z burleską i piosenką. Występ dedykowany jest wszystkim singlom z okazji Dnia Singla, przypadającego 15. Lutego. Pokaz jest przeznaczony dla widzów dorosłych.

Przygotujcie się na trochę miłości, rozrywki, ciepła z odrobiną pieprzu, które trafią bezpośrednio ze sceny do Waszych domów za pośrednictwem internetu!

Występ dedykowany jest wszystkim, bo przecież każdy z nas był kiedyś singlem, jest singlem, będzie może singlem lub chciałby nim być. A jeśli jest w szczęśliwym związku, to też odnajdzie tutaj wszystko, czego potrzebuje!

Wieczór podczas Dnia Singla umilać Wam będą:
Velvet Rose – performerka burleski, która ukończyła Akademię Burleski w Berlinie i występuje w kraju i za granicą (IG: @velvetrose.burlesque).
Katarzyna Rutowska aka Kiki le Purr – profesjonalna vintage shopper, właścicielka sklepu Breslauerin, entuzjastka śpiewania, przez długi czas związana z Teatrem Modrzejewskiej w Legnicy (breslauerin.pl / fb.com/kiki.le.poor).
Piotr Zdebski – aktor-improwizator, komik, konferansjer, związany z teatrem od 16 lat, występujący na co dzień w teatrach improwizacji Improkracja oraz Irga (fb.com/p.zdebski).

Sprawcie prezent sobie lub komuś bliskiemu!
Bilety: dostępne na kupbilecik.pl

Wydarzenie na facebooku

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera