Feel The Vibe At Reggae Night

Podczas FEEL THE VIBE AT REGGAE NIGHT zagrają: Vibes’n’Power oraz Green Roots

Wstęp: 10 zł
Start: 21:00


Vibes ‘n’ Power

Zespół o sobie:

Oczywiście, że pamiętamy wciąż datę swoich urodzin, nie jest z nami aż tak źle, choć ta historia zaczyna się jeszcze w minionym XX wieku. Nie będziemy się rozpisywać o pradziejach, ale o kilku faktach warto wspomnieć. Zespół powstał w Kluczborku w roku 1992 i pracował z sukcesami do 1996 r. W tym czasie został zarejestrowany i wyprodukowany przez firmę fonograficzną “W moich oczach” debiutancki album “Lions”. No i jak to w muzycznym świecie się dzieje koncerty, koncerty, koncerty… Festiwale, kluby, plenery. Było tego sporo, wymienimy tylko kilka, np.

  • Katowice festiwal “Odjazdy”
  • Reggae nad Wartą Gorzów Wielkopolski
  • Marleyki Warszawa
  • Przystanek Woodstock, itd.

W 2018 roku postanowiliśmy reaktywować naszego muzycznego pupila, czyli V’n’P, i pohałasować trochę po świecie tu i tam. Muzyka proponowana przez nas to swoisty koktajl tego, co każdemu w duszy gra – reggae, ska, punk.

Zespół w obecnym składzie to:

  1. Tomasz “King David” König – voc
  2. Rafał “Fieda” Fiedorowicz – bg
  3. Marek “Ptyś” Cheński – dr
  4. Joanna Gawrońska-Cieliszak – bv ,perc
  5. Marcin Dutkiewicz – guit
  6. Artur “Pavian” Brzozowski – guit

Posłuchajcie: Vibes’n’Power – “THROW AWAY”


Green Roots

Zespół o sobie:

Większość zespołu pochodzi z Kluczborka, od lat znanego jako stolica polskiego reggae, to tam stawialiśmy swoje pierwsze muzyczne kroki. Obecnie mieszkamy i tworzymy we Wrocławiu. Gramy muzykę, która wyraża nasze zaniepokojenie stanem rzeczywistości, która otacza nas każdego dnia. Naszą inspiracją jest jamajskie roots reggae, któremu staramy się nadać współczesny charakter i brzmienie. Całość dodatkowo staramy się otoczyć przestrzenią i harmonią pochodzącymi z dubu, którego elementami przesiąknięta jest nasza muzyka. Bez względu na wszystko, wysyłamy pozytywny przekaz w świat, a nasze koncerty są pełne energii, którą chcemy przekazać.

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera