Feel the vibe at reggae night vol. 2

Czasoprzestrzeń i Klub Łącznik zapraszają na imprezę:
FEEL THE VIBE AT REGGAE NIGHT II

Zagrają:

  • The Beat Roots
  • Nowa Kultura
  • Vibes’n’PowerWstęp: 20 zł
    Start: 20:00

The Beat Roots to kapela z Warszawy. Bardzo energetyczna i oddziałująca na wyobraźnię muzyka czerpie z korzeni, ale atakuje też oldskulową konwencją. Sekcja rytmiczna to czterech gości, którzy wcześniej współpracowali z najlepszymi koncertowymi kapelami muzyki reggae w Polsce, takimi jak: Transmisja, The Bartenders,The Rockas oraz Stage of Unity.

Muzyka grana przez zespół Nowa kultura jest sumą doświadczeń muzycznych wielu ludzi. Interesująca historia grupy, sięgająca 1995 roku, rozpoczęła się od wspólnych poszukiwań na gruncie reggae/rock. Zespół zagrał wiele koncertów na terenie całego kraju, m.in. podczas takich wydarzeń, jak Africa is Hungry, Afryka Reggae Festival, Przystanek Woodstock, Ostróda Reggae Festiwal, Winter Reggae.

Vibes’n’Power powstał w Kluczborku w roku 1992 i pracował z sukcesami do 1996 r., grając koncerty m.in. w trakcie takich festiwali, jak Odjazdy (Katowice), Reggae nad Wartą (Gorzów Wielkopolski), Marleyki (Warszawa), Przystanek Woodstock itd. W 2018 r. grupa została reaktywowana i występuje grając koktajl reggae, ska i punka.

Więcej o zespołach w wydarzeniu na fb.

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera