Dyskusyjny Klub Filmowy w Czasoprzestrzeni

Dyskusyjny Klub Filmowy w Czasoprzestrzeni to projekt skierowany do wszystkich miłośników kinematografii oraz rozmów „o życiu i o filmie”. Spotykamy się co dwa tygodnie o 19:00, by w kinowych warunkach obejrzeć film i podyskutować o nim po pokazie. Oprócz ekranu zapewniamy otwarty bar, na miejscu jest też pizza. Wstęp wolny! Zapraszamy każdego, zarówno tych przebojowych, jak i tych mniej śmiałych. DKF to miejsce wymiany poglądów w atmosferze szacunku. Dogadamy się!

Klub działa nieprzerwanie, zachowując reżim pandemiczny. Film, który zaprezentujemy w najbliższy czwartek, na razie jest wielką niewiadomą. Tytuł możecie odgadnąć, patrząc na obrazek powyżej.


W trosce o zdrowie uczestników wydarzenia i zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym miejsca siedzące będą ustawione 2 metry od siebie. Podczas przebywania w pomieszczeniu zamkniętym zalecane jest zasłanianie ust i nosa maską, przyłbicą itp. W seansie może brać udział maksymalnie 40 osób. Bardzo prosimy o zastosowanie się do wskazówek obsługi odnośnie zaleceń epidemiologicznych.