Dyskusyjny Klub Filmowy w Czasoprzestrzeni – film-niespodzianka

Dyskusyjny Klub Filmowy w Czasoprzestrzeni to projekt skierowany do wszystkich miłośników kinematografii oraz rozmów „o życiu i o filmie”. Co dwa tygodnie będziemy spotykać się o godz. 18.00 w Klubie Łącznik, żeby w kinowych warunkach obejrzeć film-niespodziankę, a później o nim podyskutować. Oprócz ekranu zapewnimy leżaki i otwarty bar. Każdy jest mile widziany! Wstęp wolny!

Po projekcji zaprosimy Was na wspólną rozmowę, by wymienić się wrażeniami i przemyśleniami, bo przecież rozmowy są nieraz znacznie ciekawsze od samego filmu. Zapraszamy każdego, zarówno tych przebojowych, jak i tych mniej śmiałych. DKF to miejsce wymiany poglądów w atmosferze szacunku. Dogadamy się 🙂

Film, który zaprezentujemy danego dnia, wcześniej będzie stanowić dla Was zagadkę. Nie zdradzimy przed seansem jego tytułu. Będziecie mogli spróbować go odgadnąć, śledząc posty w wydarzeniu. Przygotujemy graficzne podpowiedzi, które powinny Was naprowadzić na właściwy trop. Będą one sugerować charakter i klimat filmu, jego problematykę lub twórców.

Czerwiec w naszym DKF-ie to MIESIĄC SZWEDZKO-AMERYKAŃSKI. Dlatego zaprezentujemy Wam dwa niezwykłe filmy z kobiecością, i nie tylko, w rolach głównych! Projekcje odbędą się 9 i 23 czerwca.


W trosce o zdrowie uczestników wydarzenia i zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym miejsca siedzące będą ustawione 2 metry od siebie. Podczas przebywania w pomieszczeniu zamkniętym zalecane jest zasłanianie ust i nosa maską, przyłbicą itp. W seansie może brać udział maksymalnie 40 osób. Bardzo prosimy o zastosowanie się do wskazówek obsługi odnośnie zaleceń epidemiologicznych.

 

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera