Dąbie Riff Session III

Sesje riffu wracają do Czasoprzestrzeni! Po drugiej, “piwnicznej” edycji znowu złapiemy oddech w otoczeniu zajezdni tramwajowej Dąbie! Bliskość przyrody, duża sala koncertowa i stosunkowo odludna lokalizacja zdecydowanie sprzyjają odbiorowi muzyki, a pieczołowicie dobrany line-up imprezy nie pozwoli Wam się nudzić! Zagrają:


ZAUM (Kanada) – mistrzowie mantrycznego doomu eksplorujący mroki starożytnych cywilizacji. Dźwięki kute przez perkusję i bas wzbogacane przez sitar oraz syntetyczne tekstury zyskują nowego wymiaru na żywo. Całość tonie wśród klimatycznych wizualizacji, natomiast przysłowiową “kropkę nad i” stawia tancerka, która swoimi ruchami i strojami nie pozwala oderwać od siebie wzroku. Ich koncerty to rytuał, a teraz masz okazję skorzystać z zaproszenia do kręgu. Nie zepsuj tego.

Więcej o zespole:


O.D.R.A (Wrocław) – kawał historii dolnośląskiego grania dosłownie i w każdym mniej dosłownym znaczeniu. Palm Desert, CZOUG, 71TONMAN, Spaceslug, RATFLESH, Seawagesurfers… no sporo można by wymieniać bandów i projektów, w których członkowie Odry maczali swoje paluchy. Aktualnie z rękami w nocnikach wszyscy czekamy na ich szóstego długograja i zapowiadany split z PARH. Ich koncerty to zawsze święto. Tak będzie i teraz.

Więcej o zespole:


Weedcraft (Puławy) – potężne, wolno sunące riffy i soczyste pociągnięcia rodem z lat 70., pustynne dźwięki i perkusyjny walec parowy. Bezkompromisowe, mięsiste masy. Tysiąc ton na godzinę.


71TONMAN (Wrocław) – najcięższy superbohater przybędzie tańczyć tempem leniwca w rytm “Earthwreck”. Usłyszycie w jego arsenale miażdżące riffy, głębokie growle i dźwiękowy obłęd! Prasa fachowa jednogłośnie potwierdza – niesamowita post-apokaliptyczna pocztówka dźwiękowa.

Więcej o zespole


Λ /Lambda/ (Czechy) – instrumentalny stoner/ post prosto z południowoczeskich lasów i łąk przywodzący przyjemne skojarzenia z Colour Haze czy Earthless.

Więcej o zespole:


Goosła (Ukraina/ Polska) – mistyczne rytuały riffu ku czci słońca po raz kolejny odprawi Goosła! Transowa, instrumentalna podstawa ich muzyki została wzbogacona o wokal, a zespołowi udało się zarejestrować nowy materiał w Kongo Studio, wydać “Rite of Passage” i zagrać jeszcze więcej koncertów! Czekamy!

Więcej o zespole:


Bilety:
35zł I pula
40zł II pula
45zł III pula/ na bramce

Sprzedaż biletów: tutaj!

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera