CzasoStudio z Igłą i Nitką – warsztaty

Maszyna do szycia, nici i tkanina na stole. Logotypy organizatorów. Napisy: Czasostudio z igłą i nitką, 28.02 (poniedziałek), 1 raz / m-c, 17.00-19.30. Zapraszamy na zajęcia. Co uszyjemy? Woreczki zapachowe, torby zero waste, zakładki do książek, kolorowe fartuszki, kartki okolicznościowe, okładka na notes, i coś, co sami wymyślicie. Co nas czeka? Kreatywne spotkania z maszyną do szycia, proste wykroje, niecodzienne przedmioty, garść twórczych pomysłów, warsztaty inspiracji na rozwój twojej pasji. Zapisz się, ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z maszyną do szycia!

Zajęcia będą się odbywały w każdy ostatni poniedziałek miesiąca o godzinie 17:00 – 19:00. W budynku biurowym Czasoprzestrzeni, pierwsze piętro, sala żółta.

To będą nietypowe spotkania z maszyną do szycia, na których nauczysz się jej obsługi, prostych wykrojów i ściegów, tworzenia niecodziennych przedmiotów z pasji do szycia:) a ponadto otrzymasz garść twórczych pomysłów na uszycie czegoś dla siebie użytkowego i szalonego. Będą to warsztaty z inspiracjami na rozwój Twojej pasji.

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy przez formularz.

Zachęcamy, aby przynieść swoją maszynę do szycia. Zawsze lepiej nauczyć się szyć na swojej. Na stanie mamy 3 maszyny, które możemy udostępnić.

Wstęp wolny. Prowadząca: Agnieszka Pawlaczek

Prowadząca o sobie:

Talent przekazano mi w DNA, ale nie wiem z którego pokolenia. Mam umysł twórczy i ręce, które muszą być zajęte, jestem osobą, która nie może usiedzieć w miejscu, nie może nie pracować. Z miłości do tworzenia zarażam innych pomysłami i jak dotychczas mi się to udaje. Do niedawna byłam po prostu dyrektorką domu kultury, a obecnie mój czas zawodowy i nie tylko wypełniam kreatywnymi warsztatami rękodzielniczymi. Znalazłam w ten sposób miejsce na twórcze spotkania, wymianę doświadczeń, rozmowy o pasji, przekazywanie i zdobywanie wiedzy, ale też rozwój własnych umiejętności i możliwość nabycia nowych kompetencji. Wszystkie warsztaty dostosowuję do różnych grup wiekowych: dzieci, młodzieży lub dorosłych, seniorów, ale tworzę również scenariusze w oparciu o potrzeby i zainteresowania Klientów, grup integracyjnych czy dobrych przyjaciół. Zapraszam na moje spotkania warsztatowe.

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera