CzasoStudio z igłą i nitką – warsztaty

Maszyna do szycia, buziki, nici, kłębek włóczki, materiały, igła, woreczek, torebka. Logotypy organizatorów. Napisy: CZASOstudio z igłą i nitką. Poniedziałki 1 raz / mc, 17:00-19:30. Zapraszamy na zajęcia. Co uszyjemy? woreczek zapachowy, torebkę zero waste, zakładkę do książki, kolorowy fartuszek, kartkę okolicznościową i coś co sami wymyślicie. Co nas czeka? kreatywne spotkania z maszyną do szycia, proste wykroje, niecodzienne przedmioty, garść twórczych pomysłów, warsztaty inspiracji na rozwój twojej pasji. Do zobaczenia wkrótce.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z maszyną do szycia! Zajęcia będą się odbywały w każdy ostatni poniedziałek miesiąca o godzinie 17:00 – 19:00. W budynku biurowym Czasoprzestrzeni, pierwsze piętro, sala żółta.

To będą nietypowe spotkania z maszyną do szycia, na których nauczysz się jej obsługi, prostych wykrojów i ściegów, tworzenia niecodziennych przedmiotów z pasji do szycia a ponadto otrzymasz garść twórczych pomysłów na uszycie czegoś dla siebie użytkowego i szalonego. Będą to warsztaty z inspiracjami na rozwój Twojej pasji. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy poprzez formularz.

Zachęcamy, aby przynieść swoją maszynę do szycia. Zawsze lepiej nauczyć się szyć na swojej! Na stanie mamy 3 maszyny, które możemy udostępnić. Wstęp wolny.

Prowadząca – Agnieszka Pawlaczek – tak mówi o sobie:
Talent przekazano mi w DNA, ale nie wiem z którego pokolenia. Mam umysł twórczy i ręce, które muszą być zajęte, jestem osobą która nie może usiedzieć w miejscu, nie może nie pracować. Z miłości do tworzenia zarażam innych pomysłami i jak dotychczas mi się to udaje. Do niedawna byłam po prostu dyrektorką domu kultury, a obecnie mój czas zawodowy i nie tylko wypełniam kreatywnymi warsztatami rękodzielniczymi. Znalazłam w ten sposób miejsce na twórcze spotkania, wymianę doświadczeń, rozmowy o pasji, przekazywanie i zdobywanie wiedzy, ale też rozwój własnych umiejętności i możliwość nabycia nowych kompetencji. Wszystkie warsztaty dostosowuję do różnych grup wiekowych: dzieci, młodzieży lub dorosłych, seniorów, ale tworzę również scenariusze w oparciu o potrzeby i zainteresowania Klientów, grup integracyjnych czy dobrych przyjaciół. Zapraszam na moje spotkania warsztatowe.

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera