Cyber-ręka Lidera 2019!

Cyber-ręka Lidera powraca! To kultowy program, który wprowadził na rynek wrocławskich organizacji pozarządowych kilkuset liderów. Połowa uczestników pierwszej edycji projektu znalazła stałe zatrudnienie w wybranych przez siebie organizacjach, pozostali kontynuują współpracę z NGO-sami w innej formie. Spróbuj i Ty! Może to właśnie III sektor okaże się Twoim sektorem ;).


Rozpoczynamy nowy nabór

Do kogo skierowany jest projekt?

Projekt „Cyber – Ręka Lidera – reaktywacja” jest skierowany do osób pełnoletnich, studentów i absolwentów szkół wyższych.

Co oferujemy?

Cykl warsztatów i spotkań, pozwalających nabyć umiejętności pracy w grupie, tworzenia projektów społecznych, budowania platformy współpracy i porozumienia między instytucjami gospodarki społecznej, pozyskiwania środków na finansowanie projektów, a także podnoszenia świadomości społecznej o potencjale III Sektora.

Co ważniejsze – zapewniamy naukę od najlepszych! Zajęcia będą prowadzone przez Roberta Drogosia – prezesa Stowarzyszenia TRATWA. Ponadto może to być dla Was okazja do odbycia praktyki studenckiej. Najlepsi mają szansę, by stać się częścią załogi TRATWY.

Jaki jest cel projektu?

Celem projektu jest zachęcenie młodych ludzi do podejmowania działań w ramach III sektora, ukazanie działalności w organizacjach pozarządowych jako alternatywy dla działalności w biznesie czy wyjazdu za granicę, zaprezentowanie wachlarza możliwości działania w III sektorze, a także przygotowanie nowych liderów społecznych do wejścia na rynek pracy w ramach III sektora.


Praktyczne informacje

  • Nabór trwa od 25.09.2019 do 6.11.2019.
  • Liczba miejsc ograniczona, o przyjęciu do projektu decyduje kolejność zgłoszeń!
  • Udział w projekcie jest BEZPŁATNY!
  • Po zakończonej rekrutacji, 7.11.2019, w godzinach od 9 do 16, w Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych CZASOPRZESTRZEŃ, odbędą się pierwsze warsztaty.

PRZYJDŹ – POSŁUCHAJ – ZDECYDUJ!

Miejsca spotkań:

  • Pracownia Projektów Międzykulturowych ZAJEZDNIA, ul. Legnicka 65, 54-205 Wrocław
  • Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych CZASOPRZESTRZEŃ, ul.Tramwajowa 1-3, 51-621 Wrocław

Zgłoszenia i informacje

Prosimy o wysłanie wypełnionego formularza w formacie pdf na mail: mkolodziejczak[at]tratwa.org lub biuro[at]tratwa.org.

Więcej informacji:
Centrum ds. Katastrof i Klęsk Żywiołowych TRATWA
ul. Probusa 9/4
50-242 Wrocław
tel. (71) 322 21 87; tel. 691039109