Co wyrasta z cienia?

Zapraszamy na NIEPLANOWANE POROZUMIENIE AUDIOWIZUALNE “Co wyrasta z cienia?”.

Żyją w dwóch różnych światach. Podążają swoją drogą – twórczą i życiową. Jedno więcej widzi, drugie – uważniej słucha. Tworzą. W niezaplanowany sposób o tym porozmawiali. O tym, co wyrasta z cienia. O tym, co to znaczy i dla kogo. I o tym, że można opowiedzieć to wspólnie. Tylko inaczej. Postanowili znaleźć przestrzeń dla tego nieplanowanego porozumienia audiowizualnego. I znaleźli u nas, w ramach Przeglądu Kultury Studenckiej!


LACH
/obraz, słowo/

Zdarza mi się zgubić tożsamość. Czasem udaje się ją znaleźć. Pod Słońcem Z Pomarańczy, poczuć zapach roślin i znowu zapomnieć o co chodzi w Świecie.
Z tych poszukiwań i kolejnych prób zrozumienia zostaje wrażeniowy zapis. Narracją i symbolem przelewam go w obraz. Otwieram głowę, wylewam myśli. Zaglądam w cudze głowy, zbieram słowa. I szukam tajemnic. Chcę zrozumieć, chcę być zrozumiana. Ale jeszcze nie wiem, czy to możliwe.


STERU
/słowo i dźwięk/

Uczę się obcować z cieniem. Zaczynam akceptować jego towarzystwo. Proces oswajania opisuję na płycie. “Negatyw” to moja autorska opowieść, słowo i dźwięk, bluesowa mentalność ubrana w hiphopową aranżację.

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera