Chill-out architecture w Czasoprzestrzeni

Plakat wydarzenia. Na obrazku rysunkowe wnętrza pomieszczeń. Logotypy organizatorów. Napisy: "Chill-out architecture", temat: "Spacerem po architekturze", prelegent Lukasz Wojciechowski, architekt. 03/06, 19:00 (piątek). Czasoprzestrzeń, Klub Muzyczny Łącznik - była Zajezdnia Tramwajowa Dąbie (ul. Tramwajowa 1-3), budynek łącznika między halami, Wrocław.

Studenckie koło naukowe „Humanizacja Środowiska Miejskiego”, działające przy Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej, oraz Centrum „Czasoprzestrzeń” zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu „Chill-out architecture”.

Gościem spotkania będzie Łukasz Wojciechowski – architekt, współzałożyciel VROA Architekci, autor książek, m.in.: “Bryk do architektury”, “We wstecznym lusterku”, “Architektura racjonalnej Europy”. Temat wykładu: “Spacerem po architekturze”.

Formułą przyjętą przez „Chill-out architecture” jest prezentowanie zagadnień architektonicznych w luźnej atmosferze, co zachęca uczestników do włączania się do rozmowy z autorami wykładu. Po wykładzie przewidziany jest after chill-out. W Czasoprzestrzeni otwarty jest bar, gdzie oferowanych jest wiele fantastycznych propozycji, które umilą udział w spotkaniu.

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera