Chill-out architecture powraca!

Grafika reklamowa wydarzenia. Na zdjęciu Solpol we Wrocławiu. Napisy: Chill-out architecture, temat: "Czy (w)zburzenie ma sens?". Prelegenci: Alicja Stefaniak, autorka @solpolposting, mgr Adam Pacholak, autor książki "ZETO Elektroniczny mózg miasta. Idea nowoczesnego Wrocławia a budynek ZETO". 25/08, 19:00 (środa). Czasoprzestrzeń Zajezdnia Tramwajowa Dąbie (ul.Tramwajowa 1-3), budynek łącznika między halami, Wrocław.

Zapraszamy Was na pierwszy po przerwie chill-out architecture! To kolejne architektoniczne spotkanie w ramach Waszego ulubionego formatu.

Naszymi gośćmi będą:

  • Alicja Stefaniak – autorka @solpolposting,
  • mgr Adam Pacholak – Muzeum Architektury, autor książki „ZETO. Elektroniczny mózg miasta. Idea nowoczesnego Wrocławia a budynek ZETO”

Temat wykładu: “Czy (w)zburzenie ma sens?”.

Prezentacja w luźnej atmosferze zachęci uczestników do włączenia się do rozmowy z autorem wykładu. Zachęcamy do zostania po wykładzie oraz wzięcia udziału w AFTER CHILL-OUT ARCHITECTURE.

Pamiętajcie, że do dyspozycji macie sklepik w Czasoprzestrzeni! Znajdziecie tam wiele fantastycznych propozycji, które umilą Wam udział w spotkaniu (wnoszenie własnego alkoholu na wydarzenie jest zakazane).

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera