Chill-out architecture / marzec 2022

Zdjęcie kobiety w czarnym ubraniu leżącej na podłodze obok pracy plastycznej. Napisy: Chill-out Architecture, temat: "Abstrakcja nieobojętna, sztuka wobec kryzysu". Prelegent: dr hab. Karolina Jaklewicz: malarka, kuratorka, Kierowniczka Katedry Architektury i Sztuk Wizualnych Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, pełnomocniczka rektora ds. przeciwdziałania dyskryminacji. 24/03, 20.15 (czwartek). Czasoprzestrzeń, Klub Muzyczny Łącznik, była zajezdnia tramwajowa Dąbie (ul. Tramwajowa 1-3), budynek Łącznika między halami, Wrocław.

Studenckie koło naukowe „Humanizacja Środowiska Miejskiego”, działające przy Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej, oraz Centrum „Czasoprzestrzeń” zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu „Chill-out architecture”.

Gościem spotkania będzie dr hab. Karolina Jaklewicz: malarka, kuratorka, Kierowniczka Katedry Architektury i Sztuk Wizualnych Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, pełnomocniczka rektora ds. przeciwdziałania dyskryminacji. Temat wykładu: “Abstrakcja nieobojętna. Sztuka wobec kryzysu”. Zapraszamy na wykład, a później na after!

Formułą przyjętą przez „Chill-out architecture” jest prezentowanie zagadnień architektonicznych w luźnej atmosferze, co zachęca uczestników do włączania się do rozmowy z autorami wykładu. Po wykładzie przewidziany jest after chill-out. W Czasoprzestrzeni otwarty jest bar, gdzie oferowanych jest wiele fantastycznych propozycji, które umilą udział w spotkaniu.