Breslau Hard Rock: Hard Rider, Pink Ritual, Lips Of Ashes

Grafika reklamowa wydarzenia. Logotypy organizatorów. Zdjęcie wrocławskiego ratusza i sterowca na tle ukraińskiej flagi. Napisy: Breslau Hard Rock, solidarni z Ukrainą. Hard Rider, Pink Ritual, Lips of Ashes. 11 marca, Klub Łącznik, wjazd 20 zł, bramki 19.00, start 20.00.

Koncert charytatywny dla Ukrainy! Wszystko, co uda nam się uzbierać w tym dniu, zostanie przekazane na zbiórki . Na koncercie wystawimy również nasze wlepki w postaci cegiełek i koszulki, będzie również punkt zbiórki najpotrzebniejszych rzeczy!

Już w piątek 11 marca we Wrocławskiej Czasoprzestrzeni, na scenie Klubu Łącznik, zagrają dla was Hard Rider, Pink Ritual oraz Lips Of Ashes! Przeniesiemy się do klasyki hard rockowego grania prosto z lat 80-tych.

Hard Rider

Muzyczna fuzja klasycznych brzmień hard rocka i heavy metalu, która powstała w Wałbrzychu w 2015 roku. Swoją przygodę z koncertowaniem zaczęliśmy pod koniec 2017 roku. Rok 2018 przyniósł zespołowi wygraną w Festiwalu Gostyńskie Rockowania, która została odebrana z rąk legendy zespołu Turbo – Wojciecha Hoffmana. Pod koniec roku 2020 nastąpiły zmiany w składzie i obecnie prezentuje się on następująco:
Michał Kopecki – Wokal
Mateusz Skłodowski – Gitara
Paweł Wolski – Bas
Filip Szczepański – Gitara
Tony Slonkin – Perkusja
W obecnym składzie przygotowujemy się do wydania pierwszego od 2018 roku singla razem z naszym pierwszym klipem video, który ujrzy światło dzienne już niebawem.

Pink Ritual

Rozczochrane włosy, głośne dźwięki i młodość pełną parą – te słowa najlepiej opisują zespół Pink Ritual. Gramy rocka rodem z lat 80, tworzymy w piwnicy, kochamy blask cekinów i pogo pod sceną. Poznamy się?

Lips Of Ashes

Kapela Lips of Ashes powstała w 2018 roku. W obecnej chwili tworzy ją piątka młodych przyjaciół, pasjonatów Heavy metalowego brzmienia, w którym też można odnaleźć niesamowite harmonie i melodię. Swoje wzorce czerpią z twórczości gwiazd takich jak Iron Maiden, Deep Purple, Gary Moore czy Rainbow, chociaż w pełni starają się tworzyć swoje niepowtarzalne riffy, które nie są kopiowane z popularnych utworów.
Skład:
Filip Suboczewski – Wokal
Oskar Bałdyga – Gitara solowa
Małgorzata Skarupa – Gitara prowadząca/rytmiczna
Kajetan Kowalski – Bas
Mateusz Tarka – Gary

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera