ARS LATRANS Orchestra: Sztuka Miłości

Grafika reklamowa wydarzenia. Logo muzo.fm. Napisy: Ars Latrans Orchestra. Sztuka miłości. Odet, Bass Astral, Runforrest, Dybiński, 1/2 Clock Machine, Gypsy And The Acid Queen. 5.12., Wrocław, Klub Łącznik.

ARS LATRANS Orchestra to projekt muzyczny stworzony przez Stowarzyszenie ARS LATRANS. Jest to festiwal sztuki, która łączy w sobie nie tylko dźwięk, ale także obraz i ruch. Co roku do wspólnej zabawy i współpracy zapraszani są znani polscy muzycy, którzy razem tworzą, komponują i nagrywają utwory, zgodne z tematem festiwalu w danym roku.

“Sztuka miłości” to temat festiwalu z 2020 roku. Ze względu na sytuację pandemiczną występy zostały przełożone. Tegoroczną edycję festiwalu uświetniają – Odet, runforrest, Bass Astral, dybiński oraz członkowie zespołów Clock Machine, Kidei, Gypsy and the Acid Queen oraz Hyper Son.

Utworów można posłuchać w Internecie, jednak warto pojawić się na koncercie festiwalowym. Jest to zupełnie inne doznanie, ponieważ koncert zmienia się spektakl muzyczny, okraszony filmem, tańcem i opowieściami. ARS LATRANS Orchestra pojawią się we Wrocławiu 5 grudnia 2021 roku w klubie Łącznik. Szykuje się niesamowite, niezapomniane show!

~

Okazuje się, na koniec, że faktycznie jest to mały pokój, ale zamknięte są w nim tylko dwie osoby i może to ty i ja, a być może obie są mną. (…) Znika wszystko dookoła i pozostaje tylko niepohamowana chęć skoczenie sobie nawzajem do gardeł, na dźwięk rozkazu: przecież najrozkoszniej byłoby gdybyśmy końcem lata zjedli siebie.

ARS LATRANS Orchestra: Sztuka Miłości

~

wystąpi
ARS LATRANS Orchestra w składzie:
Bass Astral
Odet
Runforrest
dybiński
Gypsy and the Acid Queen
½ Clock Machine (Piotr Wykurz & Jakub Wojtas)
role epizodyczne:
Maciej Kwarciński
Alex Clov
Szymon Paciora
Kuba Stawiarski

~

dresscode: Miłość / Love

~

listy miłosne:
zapraszamy Was do wymiany przemyśleń. Jeśli chciałabyś/chciałbyś przed wydarzeniem otrzymać anonimowy list weź ze sobą swój, a przy wejściu będziesz mógł/a wymienić go na całkowicie losowy. Kto wie może tego dnia będziesz rozmawiać z osobą z którą wymieniłeś/aś się listami i nawet nie będziesz o tym wiedzieć. 

~

19:30 Otwarcie Bram
20:00 Start

~

Ilość miejsc ograniczona!
BILETY:
39 / 49 / 59 zł

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera