A pogodę jaką mieliście?

Greckie Santorini. Przepiękna słoneczna pogoda. Masz wykupiony all inclusive.
Przy hotelowym basenie podchodzisz do baru, ubrany w gruby szlafrok, skarpetki i szalik. Łamanym angielskim pytasz uśmiechniętego barmana imieniem Kostas, czy mają coś na ciepło, bo od klimatyzacji dopadło Cię silne przeziębienie. Niestety – tylko napoje z lodem. Wobec tego dopytujesz, gdzie tu najszybciej dostaniesz Fervex. On porozumiewawczo kiwa głową i nalewa Ci drinka: zimną wódkę z cytryną.

Zafascynowana japońską kulturą poleciałaś do Tokio.
Podczas zapoznawczego spaceru utknęłaś w korku – na chodniku. Pół godziny i dziesięć metrów później spotkałaś w końcu wycieczkę typu free tour prowadzoną przez przemiłego Takehiro. Na pytanie o Samurajów przewodnik tylko się uśmiecha i zaprasza Cię na zwiedzanie kolejnej już dzisiaj korporacyjnej fabryki sprzętu IT. Na prośbę o polecenie najlepszego sushi odpowiada – że wyśmienite jadł kiedyś na rynku we Wrocławiu.

Spływ kajakowy nie może się nie udać. Zwłaszcza jak płyniesz z super ekipą w dół malowniczej Czarnej Hańczy.
No chyba, że w kajaku za partnera masz sympatycznego Sławka. Sławka trochę przeraża woda, a na dodatek śmiertelnie boi się szczypawic – dlatego nieustannie wierci się w kajaku. Nic więc dziwnego, że niedługo po rozpoczęciu Wasz kajak się przewrócił i wpadliście z całym bagażem do wody. Ledwo zdążyliście wyschnąć, a tu się rozpadało na cały tydzień. Na szczęście Twój plan na aktywny wypoczynek jest uratowany, bo w pobliskim Augustowie prężnie działa dyskoteka Infinity Club – gdzie co wieczór grają rodzaj muzyki, który tak bardzo przecież tolerujesz.

Każdy wszak jakoś spędził te kończące się już wakacje. Wpadnijcie nam opowiedzieć, co się działo u Was!
Teatr improwizacji Krystiofons zagra krótkie fabularne historie inspirowane Waszymi letnimi przygodami!

Spektakl będzie tworzony na żywo, bez przygotowanego wcześniej scenariusza, tekstów, ani postaci. Wszystko, co wydarzy się na scenie będzie w pełni improwizowane, zagrane tylko raz i nigdy więcej!

Zapraszamy!
Teatr improwizacji Krystiofons oraz Czasoprzestrzeń

Piątek 20.09., godz. 20:00
Bilety dostępne na miejscu przed spektaklem: 15 zł normalny, 10 zł ulgowy (studenci/seniorzy)

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera