Niecodzienna praca architekta – wykład

Serdecznie zapraszamy Was w dniu 13.06 o 19:00 na kolejny wykład z serii Chill-Out Architecture! 

Tym razem porozmawiamy o niecodziennej pracy architekta . 

Tematykę przybliży nam dr hab. inż. arch. Teresa Dziedzic – architekta i konserwatorka zabytków, wykładowczyni na Wydziale Architektury PWr. Prowadząc badania architektoniczne miała okazję podróżować do Egiptu, Sudanu oraz na Cypr, gdzie uczestniczyła w pracach konserwatorskich niezwykłych dzieł architektury. Podczas spotkania Pani Profesor opowie nam o swoich doświadczeniach pracy w odmiennym kulturowo środowisku i klimacie oraz o konserwacji obiektów architektury starożytnej. 

Po wykładzie zachęcamy do wzięcia udziału w AFTER CHILL-OUT ARCHITECTURE, na którym będziecie mogli wymienić się wrażeniami i przemyśleniami. 

Pamiętajcie, że podczas wydarzenia do dyspozycji macie sklepik Czasoprzestrzeni! Znajdziecie tam wiele fantastycznych propozycji, które umilą Wam udział w spotkaniu! 

WSTĘP WOLNY. Zabierzcie swoich przyjaciół lub rodzinę i koniecznie zarezerwujcie wieczór 13 czerwca i wpadajcie do CZASOPRZESTRZENI (ul. Tramwajowa 1-3, Wrocław) 

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu “Czasoprzestrzeń” współfinansowanego ze środków przekazanych przez gminę Wrocław.

Czasoprzestrzeń jest miejscem dostępnym dla osób ze szczególnymi potrzebami. Wszystkich, którzy chcą otrzymać nasze dodatkowe wsparcie, bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza na co najmniej 5 dni przed wydarzeniem lub skontaktowanie się z nami pod adresem mailowym [email protected].
Link do formularza: https://forms.gle/sZMnMZMhJTJBDEyW7

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera