50 Lat z Wielokulturowością Wrocławia – WrocLove – Miasto Spotkań.

Z przyjemnością zapraszamy Was na niezwykłe wydarzenie! Międzynarodowy Projekt Muzyczny TERRA XXI Politechniki Wrocławskiej zaprasza do Czasoprzestrzeni na Spotkanie pt. “50 Lat z Wielokulturowością Wrocławia – WrocLove – Miasto Spotkań.”

Data: 8 marca 2024

Godzina: 18:00

Miejsce: Klub Łącznik/ Czasoprzestrzen ( ul. Tramwajowa 1-3, była zajezdnia Dąbie)

W programie:

-Spotkanie koncertowo-wspomnieniowe z Dimczo Angelowem, założycielem zespołu muzycznego Politechniki Wrocławskiej TERRA & Balkan Folk Acoustic,

-Archiwalne nagrania, filmy i zdjęcia,

-TERRA i SOLIDARNOŚĆ w obiektywie Mieczysława Michalaka,

-Latające muzeum “Rock & Roll Łącznikiem pokoleń” – pamiątki i instrumenty z historią, wspomnienia świadków tamtej epoki o Studio TERRA Underground i Klubie Studentów Zagranicznych EGZOTYK, otwartego w 1976 roku w DS T-2.

20:00 – Inauguracja Cyklu Wielokulturowych Jam Session “TERRA UNITE for PEACE” w Klubie Łącznik.

Zapraszamy muzyków z 40-letniej historii zespołu międzynarodowego TERRA oraz śpiewających i muzykujących studentów zagranicznych Uczelni Wrocławskich na wspólny Happening na rzecz POKOJU oraz wspólną zabawę z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Dołączcie do nas, by razem uczcić 50 lat Wielokulturowości Wrocławia! Niech ta wyjątkowa noc będzie świadectwem naszego wspólnego dziedzictwa muzycznego i kulturowego.

Serdecznie zapraszamy! #WrocLove#TERRAUNITEforPEACE#WielokulturowośćWrocławia#KlubŁącznik#JamSession#MiędzynarodowyProjektMuzyczny#SpotkanieWspomnień

Fot. Mieczysław Michalak

Międzynarodowa Fundacja TERRA dla Pokoju i Tolerancji

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera