1000 paczek świątecznych – zrzutka

Pomóżcie nam w zebraniu funduszy na 1000 paczek świątecznych dla potrzebujących wrocławian! Link do zrzutki znajduje się tutaj! Możecie też wpłacić darowiznę na Stowarzyszenie TRATWA z dopiskiem “darowizna na 1000 świątecznych paczek”. Jak dokonać darowizny, dowiecie się na stronie naszego Stowarzyszenia.

Stowarzyszenie TRATWA od lat zajmuje się inicjowaniem i koordynowaniem akcji pomocowych na terenie Wrocławia. Od trzech lat angażujemy się także w przygotowywanie Wigilii dla osób samotnych i potrzebujących. Biorą w nich udział setki mieszkańców naszego miasta. W tym roku, ze względu na pandemię, taka Wigilia nie będzie mogła się odbyć.

Nie chcemy jednak, aby potrzebujący zostali bez wsparcia, szczególnie w tym trudnym dla wszystkich czasie. Dlatego zamierzamy przygotować 1000 paczek, zawierających najpotrzebniejsze produkty spożywcze (mąka, ryż, herbata itp.), które zostaną dostarczone wrocławianom w okresie świątecznym.

Ty też możesz pomóc w tej akcji, dokładając swoją cegiełkę! Okaż serce i pomóż w przygotowaniu 1000 prezentów wigilijnych dla najbardziej potrzebujących mieszkańców naszego miasta! Każda wpłacona złotówka jest dla nas bardzo cenna i pomoże wywołać uśmiech na czyjejś twarzy podczas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia!

Nasi Darczyńcy:

Tarczyński S.A.
Fritz-Kola Polska
Tajne Komplety
Toyota Dobrygowski Wrocław Długołęka
Lay’s Polska

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera