Nowe cykle zajęć dedykowanych seniorom

Od 22 września w Czasoprzestrzeni przywrócone zostaną zajęcia fitness dedykowane seniorom: “Zdrowy kręgosłup” oraz “Fizjopilates dla seniorów”. Odbywają się one w budynku biurowym na terenie CKAiIL Czasoprzestrzeń.

Zdrowy kręgosłup

Cykl 10 zajęć, przeznaczonych dla seniorów, prowadzonych przez doświadczonego fizjoterapeutę. W programie ćwiczeń szczególny nacisk położony jest na wzmocnienie mięśni posturalnych, stabilizujących kręgosłup. Zajęcia są przeznaczone szczególnie dla osób z przewlekłymi dolegliwościami bólowymi pleców o podłożu przeciążeniowym, z dyskopatią i zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa. Podczas ćwiczeń wykorzystywane są m.in. piłki i taśmy TheraBand.
Zajęcia są bezpłatne!

Korzyści z zajęć:

  • złagodzenie dolegliwości bólowych,
  • poprawa sprawności ruchowej,
  • wzmocnienie gorsetu mięśniowego.

Prowadzący: Zen Time
Zapisy pod numerem 574400057.
Liczba uczestników ograniczona.

Fizjopilates dla seniorów

Zapraszamy na cykl 10 spotkań z metodą fizjopilates. Zajęcia są przeznaczone dla osób 60+. Ćwiczenia pilates wzmacniają wszystkie mięśnie odpowiedzialne za kondycję kręgosłupa. Pilates pomaga w utrzymaniu prawidłowej postawy ciała, co jest szczególnie istotne dla seniorów. Ćwiczenia dostosowane są do wieku i umiejętności uczestników. Zajęcia są bezpłatne.

Prowadzący: Zen Time
Zapisy pod numerem 574400057.
Liczba uczestników ograniczona.

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera