Meblolecznictwo – warsztaty z renowacji mebli

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wielkiej Wyspy na zajęcia z renowacji mebli i drobnych przedmiotów użytkowych prowadzone przez Mariusza Krajewskiego – historyka sztuki, konserwatora zabytków, artystę grafika i animatora kultury, od lat prowadzącego w Czasoprzestrzeni pracownię “Klinika Mebli”.

Podczas warsztatów pod jego bacznym okiem będziecie mieli Państwo możliwość odnowienia swoich starych przedmiotów, takich jak niewielkie szafki, stoliki, krzesła, skrzynki. Przywrócimy im dawny blask i użyteczność w myśl idei zero waste – niech znów cieszą oczy!

Warsztaty przeprowadzone zostaną w dniach 25-26 lutego oraz 4-5 marca w godzinach 10.00-15.00 w Czasoprzestrzeni (dawna Zajezdnia Dąbie, ul. Tramwajowa 1-3). Ich uczestnicy będą mogli zapoznać się z różnymi technikami renowacji i konserwacji mebli.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapewniamy narzędzia i wszelkie potrzebne materiały. Należy zabrać ze sobą przedmioty, które chcecie Państwo odnowić. Prosimy o ubranie się w rzeczy, które mogą zostać pobrudzone.

Prosimy o obecność podczas obu dni warsztatów w wybrany weekend. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy – zgłoszenia można nadsyłać na adres mailowy [email protected].

***
Wydarzenie odbywa się w ramach projektu “Czasoprzestrzeń” współfinansowanego ze środków przekazanych przez gminę Wrocław.

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera