Drodzy odwiedzający Czasoprzestrzeń! Zwracamy się do Was z gorącą prośbą o szanowanie terenów zielonych wokół naszego Centrum. Zachęcamy, byście przyjeżdżali na organizowane u nas wydarzenia komunikacją miejską lub rowerem. Jeśli przyjeżdżacie do nas samochodem lub motorem, parkujcie swój pojazd w miejscu do tego przeznaczonym i w taki sposób, by nie uszkadzać okolicznych trawników. Parkowanie na pasach zieleni powoduje ich niszczenie i uzasadnione niezadowolenie naszych sąsiadów. Z góry serdecznie dziękujemy! 🙂

Do Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych „Czasoprzestrzeń” dojechać można:

 • KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ
  Niemalże tuż przed bramą wjazdową znajduje się przystanek tramwajowy (Tramwajowa), na którym obecnie zatrzymują się linie 2 i 10. Kilka metrów dalej jest przystanek autobusowy linii dziennych 145, 146 i 701 (za tramwaj, podczas remontu torowiska) oraz nocnych – 253 i 255.
 • ROWEREM
  Możecie do nas dojechać trasą rowerową wzdłuż ul. Wróblewskiego. Rower można przypiąć do jednego ze słupów na naszym dziedzińcu.
 • SAMOCHODEM
  Do Centrum wjeżdża się główną bramą, dojazdem od ul. Wróblewskiego 38. Na terenie posiadamy miejsca postojowe dla maksimum 50 samochodów w dni nietargowe, które są zazwyczaj udostępniane gościom podczas odbywających się u nas imprez (proszę szczegóły sprawdzać w konkretnych wydarzeniach).
  UWAGA! W rejonie CKAiIL „Czasoprzestrzeń”, szczególnie w te dni, gdy odbywają się u nas duże imprezy targowe, szansa znalezienia bezpłatnego miejsca postojowego drastycznie spada. Na terenie CKAiIL „Czasoprzestrzeń”  w dni targowe nie ma możliwości parkowania. Najbliższy bezpłatny parking jest zlokalizowany ok. 1 km (15 min. pieszo) od „Czasoprzestrzeni”, przy ul. Mickiewicza (w rejonie skrzyżowania z ul. Kopernika). Należy jednak liczyć się z koniecznością skorzystania z jednego z płatnych parkingów znajdujących się w okolicy, takich jak: