Meblolecznictwo. Warsztaty z renowacji mebli i drobnych przedmiotów użytkowych. I edycja 2022

Grafika reklamowa wydarzenia. Logotypy organizatorów. Na obrazku: komódka, obrazki w ramkach na ścianie, kwiatek w doniczce, kot na fotelu. Napisy: Meblolecznictwo. Warsztaty z renowacji mebli i drobnych przedmiotów użytkowych I edycja.

Zapraszamy na pierwsze w tym roku warsztaty z renowacji mebli i drobnych przedmiotów użytkowych prowadzone przez Mariusza Krajewskiego – historyka sztuki, konserwatora zabytków, artystę grafika i animatora kultury, od lat prowadzącego w Czasoprzestrzeni pracownię “Klinika Mebli”.

Podczas warsztatów pod jego bacznym okiem będziecie mieli Państwo możliwość zapoznania się w praktyce z różnymi technikami renowacji i konserwacji mebli. Te umiejętności nabędziecie w czasie odnawiania przyniesionych przez siebie starych przedmiotów. Przywróćmy im dawny blask i użyteczność w myśl idei zero waste – niech znów cieszą oczy!

Warsztaty przeprowadzone zostaną w dniach 29 i 30 stycznia, od godz. 10.00 do około 15.00 (w zależności od ilości pracy, jakiej wymagać będą naprawiane przedmioty) w “Klinice Mebli” na terenie CKAiIL Czasoprzestrzeń (Tramwajowa 1-3).

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapewniamy narzędzia i wszelkie potrzebne materiały. Należy zabrać ze sobą ubrania, które mogą zostać pobrudzone, oraz przedmiot, który chcielibyście Państwo odnowić.

Prosimy o obecność podczas obu dni warsztatów. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy – zgłoszenia można nadsyłać na adres mailowy [email protected].

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera