Lękajcie się – wystawa

Lęk to stan emocjonalny związany z przewidywaniem nadchodzącego niebezpieczeństwa. Każdy odczuwa go inaczej, alarmując swój organizm o tym, że może nas spotkać coś złego. Być może lęk jest czymś wartościowym i pomaga nam określić, co jest złe i niebezpieczne. Być może warto powiedzieć – Lękajcie się!
Zgromadzone na wystawie prace dotyczą zarówno naszych obaw związanych z sytuacją na świecie, jak i prywatnych lęków. Są próbą refleksji nad tym, co dla nas ważne.

W wystawie biorą udział: Michalina Bena, Daria Chashchyna, Aliaksandr Danilkin, Aleksandra Kamińska, Lena Kozieł, Tomasz Kwiatkowski i Daniel Mikulskx.

Wystawa znajduje się w kontenerze w ogrodzie społecznym w Czasoprzestrzeni (dawna zajezdnia Dąbie, ul. Tramwajowa 1-3).
Zapraszamy na wernisaż 15 czerwca o godz. 18.00
Wystawę można zwiedzać w środy i sobotę w godzinach 18.00-20.00. Na miejscu obecni będą autorzy prac i możliwe będzie zwiedzanie wystawy z oprowadzaniem.


Wydarzenie jest organizowane w ramach Przeglądu Kultury Studenckiej odbywającego się w Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych Czasoprzestrzeń.

Czasoprzestrzeń jest miejscem dostępnym dla osób ze szczególnymi potrzebami. Wszystkich, którzy chcą otrzymać nasze dodatkowe wsparcie, bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza na co najmniej 5 dni przed wydarzeniem lub skontaktowanie się z nami pod adresem mailowym [email protected].
Link do formularza: https://forms.gle/sZMnMZMhJTJBDEyW7

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera