Job interview – warsztaty dla kobiet szukających pracy

Zapraszamy kobiety, które szukają pracy i wiedzą, że będą musiały przejść rozmowę rekrutacyjną w języku angielskim, na warsztat.

Miejsce: budynek biurowy na terenie CKAiIL Czasoprzestrzeń ul. Tramwajowa 1-3, Wrocław.
Czas: 16.11.2019; godzina 18:00-21:00
Obowiązują zapisy przez formularz Google.
Ilość miejsc ograniczona.
Wstęp wolny.

W trakcie warsztatów z języka angielskiego Job interview:

1. Dowiesz się jak:

  • znaleźć pracę, w której wymagany jest język angielski,
  • poprawnie napisać CV w języku angielskim,
  • sformułować po angielsku list motywacyjny tak, aby zachwycić przyszłego pracodawcę.

2. Poznasz:

  • słówka i zwroty w języku angielskim związane z szukaniem pracy,
  • najczęściej zadawane przez rekruterów pytania.

3. Usłyszysz rozmowy kwalifikacyjne w języku angielskim.

4. Poznasz poszczególne etapy i strategie rekrutacji międzynarodowych korporacji.

5. Weźmiesz udział w scenkach odgrywanych w języku angielskim: rozmowa kwalifikacyjna na kilka wybranych przez grupę stanowisk.

6. Otrzymasz materiały dydaktyczne z zajęć (wzory CV oraz listów motywacyjnych w języku angielskim, słownictwo, lista pytań, które najczęściej padają na rozmowach kwalifikacyjnych).

7. Skorzystasz z porady na temat rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.


Prosimy osoby, które się zgłaszają na warsztat o przekazanie informacji, na jakich stanowiskach dokładnie chcą pracować. Pozwoli to przygotować program warsztatów i materiały pod kątem oczekiwań grupy.

Prosimy, aby osoby zgłaszające się na warsztaty miały ze sobą CV w języku polskim lub angielskim – wydruk lub plik cyfrowy.


Kamila Kuźmińska – Pochodzi z Bieszczad, ale jej serce skradła Skandynawia i jak sama mówi, najlepiej czuje się w Oslo. Magister studiów językowych ze specjalizacją translatoryka oraz nauczanie. Autorka projektu UNLIMITED Business Language Institute. Jej pasją jest nauczanie języków obcych oraz prowadzenie szkoleń mających na celu podnoszenie kwalifikacji Polaków mieszkających poza granicami Polski. Kamila mówi biegle w języku angielskim, niemieckim oraz norweskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała w zagranicznych korporacjach (HR, finanse, bazy danych) oraz prowadząc własną szkołę językową UNLIMITED. W wolnych chwilach podróżuje, pisze bloga na temat podróży po Norwegii oraz jeździ na rolkach. Jej motto to: ,,Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie”.

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera