Double bill: Śniące ciała & Wielotony

25 czerwca zapraszamy Państwa na Double bill: Śniące ciała & Wielotony

Śniące ciała
Śniące ciała to hipnotyzująca ruchowa opowieść o relacji pomiędzy światem marzeń sennych a tym, co intersubiektywne – kulturowymi mitami i archetypicznymi znaczeniami. Performerzy snują swoje senne opowieści pozostając w kontakcie z uniwersum pozostałych ciał. To ich podróż do miejsca, w którym opowiadane historie łączą się w jedną całość, a podmiotowość indywidualna ustępuje kolektywnej.

Choreografia: Maja Miśta
Muzyka: Marta Ordowska
Wykonawcy: Dasza Bogdan, Marcin Chumieja, Erycze Herbut, Julka Jóźwiak, Marta Marzec, Marta Olszewska, Joanna Pietras, Natalia Podyma, Barbara Przerwa, Kamila Wiklińska, Dominika Zachoszcz

Wielotony — meandry dźwięku
Pokaz jest efektem poszukiwania i obserwacji jak głos podróżuje przez nasze ciało i przestrzeń. To spotkanie wibrujących ciał i opowieść o zanurzaniu się we współbrzmienie. Zlewające się ze sobą głosy tworzą falę dźwiękową, która rozchodzi się niczym kręgi na wodzie i meandruje w przestrzeni.

Choreografia: Agnieszka Przybylska
Muzyka: Agnieszka Przybylska
Wykonawcy: Hanna Hyrcyk, Kamila Radka, Małgorzata Potoczna, Dagmara Nowak-Joachimiak, Marta Trafna, Natalia Bujnowska, Aleksandra Lewek, Joanna Brzezińska


Wydarzenie jest organizowane w ramach Przeglądu Kultury Studenckiej odbywającego się w Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych Czasoprzestrzeń.

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera