WYNAJEM SAL W BUDYNKU BIUROWYM

Czasoprzestrzeń odpłatnie udostępnia klimatyczne wnętrza ponad 100-letniego budynku biurowego. Można u nas przeprowadzać spotkania, wykłady, warsztaty i prelekcje. Budynek posiada bezpłatne wi-fi oraz przestronny, bezpłatny parking.

REZERWACJE

Adela Jakielaszek
ajakielaszek[at]tratwa.org
tel. 662079167

CENNIK

Metraż (metry kwadratowe) Ilość miejsc Cena netto Cena za dzień
Sala biała 50 m 40-50 50zł/godzina 450zł netto
Sala zielona 16 m 12 30zł/godzina 300zł netto
Sala żółta 50 m 40 50zł/godzina 450zł netto

Ceny podlegają negocjacjom w razie wynajmów cyklicznych lub w wypadku rezerwacji kilku pomieszczeń jednocześnie.

SALA BIAŁA

  • dla około 40-50 osób w układzie kinowym
  • dla około 20 osób dookoła stołu

To 50 m2 powierzchni przystosowanej do organizacji konferencji, seminariów, szkoleń, warsztatów itp., w nowoczesnym wnętrzu. Do dyspozycji pozostaje zaplecze kuchenne i toalety.

Wyposażenie sali: składane stoły, krzesła, flipchart. Dodatkowo istnieje możliwość wypożyczenia rzutnika multimedialnego, ekranu itp.

SALA ZIELONA

  • dla 12 osób dookoła stołu

Tzw. Chillout Room to niewielka salka z oknami od południowej strony. W salce znajdują się stoły i 12 krzeseł. Świetnie nadaje się na kameralne spotkania oraz prelekcje.

Wyposażenie sali: stoły, krzesła, tablica suchościeralna. Dodatkowo istnieje możliwość wypożyczenia rzutnika multimedialnego, ekranu itp.

SALA ŻÓŁTA

  • dla około 40 osób w układzie kinowym
  • dla około 20 osób dookoła stołu

Sala na piętrze, która posiada okna na północ, południe i wschód, przez co jest przytulna i jasna. Można w niej organizować spotkania i szkolenia.

Wyposażenie sali: stoły, krzesła, flipchart, czajnik. Dodatkowo istnieje możliwość wypożyczenia rzutnika multimedialnego, ekranu itp.

Zaplecze kuchenne i toalety

Na nasze zaplecze kuchenne składa się mikrofalówka, ekspres do kawy i czajnik oraz duży wybór kubków. W budynku znajdują się toalety na parterze i na piętrze.


WYNAJEM HAL, KLUBU ŁĄCZNIK ORAZ TERENU PRZED HALAMI

Czasoprzestrzeń odpłatnie udostępnia klimatyczne wnętrza ponad 100-letnich hal byłej zajezdni i Klubu Łącznik oraz terenu przed halami. Ceny ustalane są indywidualnie. W celu sprawdzenia dostępności i rezerwacji obiektu prosimy o mail na adres czasoprzestrzen@tratwa.org.

Wewnętrzna przestrzeń wystawiennicza
Ponad 4000 metrów kwadratowych do organizowania rozmaitych inicjatyw kulturalnych, społecznych i biznesowych.

Wewnętrzna przestrzeń klubowa
267 metrów kwadratowych do organizowania imprez, wystaw, koncertów, spektakli, wykładów itd. Od 2019 roku działa tu Klub Łącznik.

Przestrzeń zewnętrzna
Około 2 hektary działki do organizowania wydarzeń plenerowych, takich jak zloty food-tracków, wyprzedaże garażowe, giełdy staroci. W Czasoprzestrzeni znajduje się również ogród społeczny.