CZASOPRZESTRZEŃ to przestrzeń dla kultury i inicjatyw lokalnych: organizowane są u nas koncerty, festiwale, przedstawienia teatralne, wernisaże, spotkania z artystami, pokazy i warsztaty. Niżej będziemy zamieszczać kalendarium najbliższych wydarzeń, aktualizowane w miarę możliwości. Więcej informacji można znaleźć na naszym facebooku i w aktualnościach 🙂

 

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:
PAŹDZIERNIK 2019

 

01.10.2019 • (wtorek) • 09.00

Pilates dla dorosłych

01.10.2019 • (wtorek) • 10.00

Pilates MAMA Z Dzieckiem

01.10.2019 • (wtorek) • 18.30

Pilates dla dorosłych

03.10.2019 • (czwartek) • 09.00

Pilates dla dorosłych

03.10.2019 • (czwartek) • 10.00

Pilates dla seniorów

03.10.2019 • (czwartek) • 17.00

Kurs fotoreportażu

04.10.2019 • (piątek) • 17.00

Dolnośląski Festiwal Piwa i Produktu Regionalnego
Dolnośląski Festiwal Produktu Regionalnego
Wrocławscy Ulicożercy – Obłędnie Pyszna Jesień!

05.10.2019 • (sobota) • 12.00

Dolnośląski Festiwal Piwa i Produktu Regionalnego
Dolnośląski Festiwal Produktu Regionalnego
Wrocławscy Ulicożercy – Obłędnie Pyszna Jesień!

05.10.2019 • (sobota) • 21.00

Feel The Vibe At Reggae Night | Czasoprzestrzeń

06.10.2019 • (niedziela) • 12.00

Dolnośląski Festiwal Piwa i Produktu Regionalnego
Dolnośląski Festiwal Produktu Regionalnego
Wrocławscy Ulicożercy – Obłędnie Pyszna Jesień!

08.10.2019 • (wtorek) • 09.00

Pilates dla dorosłych

08.10.2019 • (wtorek) • 10.00

Pilates MAMA Z Dzieckiem

08.10.2019 • (wtorek) • 17.00

Rozruch – grupa teatru tańca

08.10.2019 • (wtorek) • 18.30

Pilates dla dorosłych

09.10.2019 • (środa) • 17.00

Language Factory – aktywne warsztaty językowe dla dzieci od 8-12

10.10.2019 • (czwartek) • 09.00

Pilates dla dorosłych

10.10.2019 • (czwartek) • 10.00

Pilates dla seniorów

10.10.2019 • (czwartek) • 17.00

Kurs fotoreportażu

10.10.2019 • (czwartek) • 18.00

Chill-out architecture
Obiekt Niemożliwy we Wrocławiu

11.10.2019 • (piątek) • 20.00

Cinemon + Monsieur Premiere WRO Czasoprzestrzeń

12.10.2019 • (sobota) • 10.00

Rozmowy o fotografii

12.10.2019 • (sobota) • 11.00

Fashion Meeting – targi mody autorskiej i wzornictwa
Dzikie Targi – festiwal wnętrz tropikalnych i egzotyki
Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji
Targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty vol. 11
Strefa DIY – warsztaty
Dzika Uczta Orientalna – zlot food truck’ów

12.10.2019 • (sobota) • 19.00

Koncert premierowy Nowomowa

13.10.2019 • (niedziela) • 11.00

Fashion Meeting – targi mody autorskiej i wzornictwa
Dzikie Targi – festiwal wnętrz tropikalnych i egzotyki
Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji
Targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty vol. 11
Strefa DIY – warsztaty
Dzika Uczta Orientalna – zlot food truck’ów
Wielka wymiana roślin w Zajezdni Dąbie & Dzikie Targi Wnętrz

15.10.2019 • (wtorek) • 09.00

Pilates dla dorosłych

15.10.2019 • (wtorek) • 10.00

Pilates MAMA Z Dzieckiem

15.10.2019 • (wtorek) • 17.00

Rozruch – grupa teatru tańca

15.10.2019 • (wtorek) • 17.00

Spotkanie organizacyjne programu „Cyber-ręka lidera 2019”

15.10.2019 • (wtorek) • 18.30

Pilates dla dorosłych

16.10.2019 • (środa) • 17.00

Language Factory – aktywne warsztaty językowe dla dzieci od 8-12

17.10.2019 • (czwartek) • 09.00

Pilates dla dorosłych

17.10.2019 • (czwartek) • 10.00

Pilates dla seniorów

17.10.2019 • (czwartek) • 17.00

Kurs fotoreportażu

17.10.2019 • (czwartek) • 17.00

Zajęcia teatralno-kuglarskie

18.10.2019 • (piątek) • 19.00

Kurs jazdy na rolkach dla dorosłych

18.10.2019 • (piątek) • 20.00

Koncert Honeycomb + Kadabra Dyskety Kusaje | Czasoprzestrzeń

19.10.2019 • (sobota) • 16.00

PROGolucja Październikowa – druga edycja

21.10.2019 • (poniedziałek) • 11.00

Angielski dla seniorów

21.10.2019 • (poniedziałek) • 12.00

Hiszpański dla każdego 2

21.10.2019 • (poniedziałek) • 17.30

Hiszpański dla każdego

22.10.2019 • (wtorek) • 09.00

Pilates dla dorosłych

22.10.2019 • (wtorek) • 10.00

Pilates MAMA Z Dzieckiem

22.10.2019 • (wtorek) • 17.00

Rozruch – grupa teatru tańca

22.10.2019 • (wtorek) • 17.00

Włoski dla każdego

22.10.2019 • (wtorek) • 18.30

Pilates dla dorosłych

23.10.2019 • (środa) • 10.00

Robotyka Multiedukacja

23.10.2019 • (środa) • 17.00

Language Factory – aktywne warsztaty językowe dla dzieci od 8-12

24.10.2019 • (czwartek) • 06.00

Targi kolekcjonerskie, antyków i staroci w Zajezdni Dąbie

24.10.2019 • (czwartek) • 09.00

Pilates dla dorosłych

24.10.2019 • (czwartek) • 10.00

Pilates dla seniorów

24.10.2019 • (czwartek) • 17.00

Kurs fotoreportażu

24.10.2019 • (czwartek) • 17.00

Zajęcia teatralno-kuglarskie

25.10.2019 • (piątek) • 18.00

Teatr Krystiofons: Zimne Noski – spektakl charytatywny z okazji Dnia Kundelka

26.10.2019 • (sobota) • 10.00

Wyprzedaż garażowa w Czasoprzestrzeni

26.10.2019 • (sobota) • 11.00

Siejemy kwietną łąkę – warsztat

26.10.2019 • (sobota) • 11.00

Warsztaty szycia – worko-plecak

26.10.2019 • (sobota) • 12.00

Job Interview – warsztat dla kobiet szukających pracy

26.10.2019 • (sobota) • 19.00

Frankenstein Children // Wrocław // goście: Koko Die, Motorboats

27.10.2019 • (niedziela) • 16.00

Gastrointegracja: Jesienna Rozgrzewka

29.10.2019 • (wtorek) • 09.00

Pilates dla dorosłych

29.10.2019 • (wtorek) • 10.00

Pilates MAMA Z Dzieckiem

29.10.2019 • (wtorek) • 17.00

Rozruch – grupa teatru tańca

29.10.2019 • (wtorek) • 18.30

Pilates dla dorosłych

29.10.2019 • (wtorek) • 19.00

Przegląd Kultury Studenckiej – otwarcie

30.10.2019 • (środa) • 17.00

Language Factory – aktywne warsztaty językowe dla dzieci od 8-12

30.10.2019 • (środa) • 18.00

Chill-out architecture

31.10.2019 • (czwartek) • 09.00

Pilates dla dorosłych

31.10.2019 • (czwartek) • 10.00

Pilates dla seniorów

31.10.2019 • (czwartek) • 17.00

Kurs fotoreportażu

31.10.2019 • (czwartek) • 17.00

Zajęcia teatralno-kuglarskie